Tarzan Filmi 2014

Tarzan Filmi 2014

Tarzan-Wallpaper-walt-disneys-tarzan-6248936-1024-768

Tarzan filminin yönetmenliğini üstlenen Reinhard Klooss, macera ve animasyon filmini başrol oyuncularıyla birlikte çalışmalarına dikkatli bir şekilde devam ediyor.

Sinemalara adım atacak olan Tarzan filminin topla süreside 1 saat 34 dakikadır ve 2 Mayıs’ta sinemalara uyarlanacaktır. Filmde yer alan Kellan Lutz, Spencer Locke, Peter Elliott gibi oyuncular yer almaktadır.

Vizyona girecek olan filmin konusu ise; Ailesi tarafından verdildiği ismi John Clayton olan Tarzan akıl almayacak bir olaydan sonra kendisini bilinmedik bir ormanda bulur. Ormanda kendisini bulan Tarzan, ormanın içinde bir toplum içinde olan maymunlar yöntemiyle büyümeye hak kazanır ve aralarında beslenmeye devam eder.

Uzun zamandır orman içinde yaşan Tarzan insanlarla olan iletişimini keser ve hiçbir iletişim kurmadan maymunlarla yaşamını sürdürmeye devam eder. Genç yaşta olan Tarzan, uzun zamandır yaşamını sürdürdüğü ormanda karşı karşıya geldiği en güzel varlık olan Jane Porter’dir. Jane Porter babasının yapacağı bir keşif işe beraberinde olur ve orman içinde maymunlarla birlikte yaşamını sürdüren Tarzan geçen zamandır insancıl içgüdüleri ortaya çıkacaktır.

Jane’den hoşlanan Tarzan zamanla geri kaldığı hayatına yavaş yavaş dönmeye başlar ve Tarzan’ın karşısına çıkacaklar ise onun için korkunç olacaktır. Geri kaldığı hayatında annesi ile babası uçak kazası geçirerek hayatlarını kaybeder ve aile şirketlerini de Greystoke Energies üzerine alır. Ailesinin şirketini başkası tarafından üstlendiğini duyan Tarzan, Greystoke Energies karşı mücadele başlatır ve evini almak için ayrıca aşık olduğu Jane’ye sahiplenmek için amansız bir mücadele başlatır.

79 views Kez Okundu
27 Şubat 2014
Bu Hikayelerde Sizin İçin Zevkli Olabilir.

İngiltere’ de genç kız kanalizasyona sıkıştı

İngiltere’ de daha 16 yaşında olan genç kız telefonunu almak için kanalizasyon çukuruna inen ve çıkarken sıkışınca itfaye ekipleri yardım etti. İngiltere’ nin Dover şehrinde Ella Birchenough adlı genç kızın telefonu ka

49 views Kez Okundu 4 Nisan 2014 Devamını Oku

Cosmos Bir Uzay Serüveni Belgeseli hakkındaki açıklamalar

Cosmos Bir Uzay Serüveni izleyicileri sıkmadan hazılarnmış bir belgeseldir ayrıca 10 Mart 2014’te yayınlanmıştır. 2014 ABD yapımı olduğu için Türkçe dublajını Haluk Bilginer üstlenmektedir. Cosmon Bir Uzay Serüveni belgeseli

56 views Kez Okundu 22 Mart 2014 Devamını Oku

Beylikdüzü Erkekleri Artık Çok Şanslı

İnsanlar dönem dönem birtakım şeylere ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle cinsel anlamda ihtiyaç duyulan şeylerin insanları bazen zor durumda bıraktığı gözlemlenmektedir. Zira cinsel isteği artmış olan ve ilişkiye girecek birilerini

48 views Kez Okundu 26 Ağustos 2015 Devamını Oku
Bu Hikaye Hakkında Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.