Tarzan Filmi 2014

Tarzan Filmi 2014

Tarzan-Wallpaper-walt-disneys-tarzan-6248936-1024-768

Tarzan filminin yönetmenliğini üstlenen Reinhard Klooss, macera ve animasyon filmini başrol oyuncularıyla birlikte çalışmalarına dikkatli bir şekilde devam ediyor.

Sinemalara adım atacak olan Tarzan filminin topla süreside 1 saat 34 dakikadır ve 2 Mayıs’ta sinemalara uyarlanacaktır. Filmde yer alan Kellan Lutz, Spencer Locke, Peter Elliott gibi oyuncular yer almaktadır.

Vizyona girecek olan filmin konusu ise; Ailesi tarafından verdildiği ismi John Clayton olan Tarzan akıl almayacak bir olaydan sonra kendisini bilinmedik bir ormanda bulur. Ormanda kendisini bulan Tarzan, ormanın içinde bir toplum içinde olan maymunlar yöntemiyle büyümeye hak kazanır ve aralarında beslenmeye devam eder.

Uzun zamandır orman içinde yaşan Tarzan insanlarla olan iletişimini keser ve hiçbir iletişim kurmadan maymunlarla yaşamını sürdürmeye devam eder. Genç yaşta olan Tarzan, uzun zamandır yaşamını sürdürdüğü ormanda karşı karşıya geldiği en güzel varlık olan Jane Porter’dir. Jane Porter babasının yapacağı bir keşif işe beraberinde olur ve orman içinde maymunlarla birlikte yaşamını sürdüren Tarzan geçen zamandır insancıl içgüdüleri ortaya çıkacaktır.

Jane’den hoşlanan Tarzan zamanla geri kaldığı hayatına yavaş yavaş dönmeye başlar ve Tarzan’ın karşısına çıkacaklar ise onun için korkunç olacaktır. Geri kaldığı hayatında annesi ile babası uçak kazası geçirerek hayatlarını kaybeder ve aile şirketlerini de Greystoke Energies üzerine alır. Ailesinin şirketini başkası tarafından üstlendiğini duyan Tarzan, Greystoke Energies karşı mücadele başlatır ve evini almak için ayrıca aşık olduğu Jane’ye sahiplenmek için amansız bir mücadele başlatır.

46 views Kez Okundu
27 Şubat 2014
Bu Hikayelerde Sizin İçin Zevkli Olabilir.

TUTKULU AŞK DOLU VE ATEŞLİ SICAK FİLMLER

Seks kişinin büyük zevk ve haz hissettiği kuşkusuzdur. Herkesin büyük merak ve heyecan duyduğu izlerken tüyleri ürperten filmlerdir bunlar. Büyük küçük herkesin büyük merak duyduğu cinsel ilişki konusu insanlar açısından vazgeçilm

62 views Kez Okundu 5 Şubat 2014 Devamını Oku

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde iki dev hakkında

Beklenilen Galatasaray Fenerbahçe maçı izle 6 nisan Türk Telekom derbisinin tarihi belirlendi. 6 Nisan 2014 Pazar günü saat 19.00’da Lig TV ekranlarında canlı yayın olarak aktarılacak. Gs Fener canlı izle 6 nisanmek i.n lig

28 views Kez Okundu 4 Nisan 2014 Devamını Oku

Galatasaray Chelsea Maçı Gollerini Kim Attı

Siz de şampiyonlar liginde ki bu dev kapışmayı Galatasaray Chelsea Maçı izle seçeneğini kusursuz bir şekilde bulabileceğiniz online platform arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen internet sitemizi tercih edebileceğinizi belirtme

35 views Kez Okundu 22 Şubat 2014 Devamını Oku
Bu Hikaye Hakkında Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.